Yüzme Havuzu Kurulumu

Yüzme havuzu kurulumu maliyeti ve fiyatlandırma hakkında kısa bir bilgilendirme yapalım. Her tür yuvarlak ve kare havuz maliyetleri için bir plan hazırlamanıza yardımcı olmak üzere burada bulunuyoruz. Havuz maliyetlerini araştırırken göz önünde bulundurulması gereken iki şey vardır. Birincisi havuzun ilk satın alma fiyatıdır. İkincisi ise havuzun ömrü boyunca oluşturacağı maliyettir.

Yüzme havuzu kurulumu maliyetlerinde önemli olan kullanılan malzemenin niteliğidir. Beton, vinil astar ve fiberglas havuzların maliyetleri değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlandırmada yapılacak işlemlerin de içeriği önem taşımaktadır. Bu işlemler şunlardır; havuzun dış cephesi bunun sahaya taşınması, pompa ve filtre sistemi, çakıl montajı, havuzun doldurulması için suyun temin edilmesi, bakım ve temizlik ekipmanları ve havuzun etrafını çevreleyen betonun dökülmesi.

Yüzme havuzu kurulumu yaparken dikkat edilecekler
Yüzme havuzu kurulumunda dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de kurulumu yapan firmanın size teknik destek vermesidir. Havuz yerinin seçiminden kullanılan malzemelerin niteliği ve işlevine kadar size yardımcı olmaktayız. Havuzun yerini belirlemede güneş ışığı, rüzgar alıp almaması, yağmura karşı önlem, kablolardan uzaklık ve havuzun görünürlüğü gibi kriterler önemli olmaktadır.

Sahip olduğumuz 10 yıllık tecrübe ve konularında uzman teknik kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Olimpik havuz, Aquapark, otel havuzu, site havuzu ve müstakil havuz taleplerinizi TSE standartlarına uygun olarak istediğiniz şekil ve ebatlarda kurulum yapabilmekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz ile farklı model ve marka ürünlerle hizmet vermekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir